Adwokaci obrażeń Walcząc o wyniki, których potrzebujesz

Prawnik ds. Obrażeń fizycznych w Hartford

Alan Wein i John D. Palermo zorganizowali firmę adwokacką Wein & Palermo, L.L.C. w 1995 roku w wspόlnym celu oferty legalnej reprezentacji i osobistej uwagi. Wein & Palermo poświęcają swoją praktykę sprawom takim jak wypadki samochodowe i motoryzacyjne, wypadki przy pracy czy przedwczesną emeryturę.

Nasza strona internetowa poświęcona jest przedstawieniu informacji o naszej firmie i o naszych usługach ktόre oferujemy naszym klijentom. Wein & Palermo, L.L.C. jest firmą adwokacką w West Hartford i w Waterbury oferującą swoim klientom największej jakości uslugi. Traktόjemy naszych klientόw z najwiekszym szacunkiem i poświęceniem do ich potrzeb. Spodziewamy się usłyszeć od państwa. Mogą państwo się z nami skontaktować w każdej chwili na DARMOWĄ consultację.

Alan Wein ukończył Connecticut College z największym wyrόżnieniem Summa Cum Laude w 1984 roku w kierunku ekonomi i zarzadzania. W trakcie nauki w Connecticut College, Adwokat Wein należał do organizacji Phi Betta Kappa. W 1987 roku ukończył Boston Law School z największym wyrόżnieniem otrzymując uprawnienie do praktyki jako adwokat. Adwokat ma doświadczenie sądowe na poziomie stanowym, apelacyjnym i federalnym w stanie Connecticut.

Adwokat Wien może praktykować w stanie Connecticut i w U.S. okręgowym sądzie w Connecticut. Jest on rόwnież członkiem Hartford County Bar Association i Connecticut Trial Lawyers Association. Był on rόwnież członkiem Oliver Elisworth Inss of Court.

John D. Palermo ukończył Duke University z wyrόżnieniem Cum Laude w 1983 roku w kierόnku histori. Adwokat otrzymał swόj dyplom adwokacki w 1987 roku z University of Connecticut. Adwokat ma rόwnież doswiadczenie sądowe na poziomie stanowym, apelacyjnym i federalnym w stanie Connecticut.

W Connecticut Adwokat Palermo jest rόwnież członkiem Hartford County Bar Association, Connecticut Bar Association, i Connecticut Trial Lawyers Association.

Porozmawiajmy o twojej sprawie

Rozpocznij bezpłatną konsultację już dziś
  • Proszę wpisać swoje imię.
  • To nie jest prawidłowy numer telefonu.
  • Podaj swój adres e-mail.
    To nie jest prawidłowy adres e-mail.
  • Proszę wybrać opcję.
  • Wprowadź wiadomość.